A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Organization Chart

Prof. Dato Dr. Mokhtar Saidin

Director/Lecturer Pengarah/Pensyarah

View profile

Puan Masuryani Binti Mat Taha

Executive Secretary Setiausaha Eksekutif
dir_ark@usm.my / masuryani@usm.my
ext 3357

Dr. Velat Bujeng

Deputy Director/Lecturer Timbalan Pengarah/Pensyarah

View profile

Dr. Eng Ken Khong

Lecturer Pensyarah

View profile

Dr. Goh Hsiao Mei

Lecturer Pensyarah

View profile

Dr. Suresh Narayanen

Lecturer Pensyarah

View profile

Encik Abdul Mutalib Bin Abdullah

Senior Science Officer Pegawai Sains Kanan
amutalib@usm.my
ext 5970

Encik Sairul Bin Ramle

Senior Science Officer Pegawai Sains Kanan
sairul@usm.my
ext 5968

Encik Ahmad Fadly Bin Jusoh

Research Officer
Pegawai Penyelidik
ahmad_fadly@usm.my
ext 5969

Encik Ahmad Syahir Zulkipli

Research Officer
Pegawai Penyelidik
syahirzulkipli@usm.my
ext 4117

Puan Noor Hamizah Abu Hassan

Research Officer
Pegawai Penyelidik
hamizahassan@usm.my
ext 5970

Encik Shyeh Sahibul Karamah Bin Masnan

Research Officer
Pegawai Penyelidik
shyehsahibul@usm.my
ext 5969

Encik Khairul Anuar Safie

Assistant Science Officer Penolong Pegawai Sains
khairulanuar@usm.my
ext 4120

Encik Muhammad Ikhwan Harun

Assistant Science Officer Penolong Pegawai Sains
mikhwan@usm.my
ext 2683

Puan Fathin 'Ismah Roshide

Assistant Science Officer Penolong Pegawai Sains
fathin@usm.my
ext 2683

Encik Abdul Latif Mohamed Ghazali

Assistant Assistant Engineer Penolong Jurutera
abd_latif@usm.my
ext 3116

Encik Azman Bin Darus

Assistant Administrative Penolong Pegawai Tadbir
azmandarus@usm.my
ext 4148

Puan Wan Malini Binti Ismail

Senior Administrative Assistant Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi)
wan_malini@usm.my
ext 4157

Encik Muhammad Faris Bin Md. Sayuthi

Administrative Assistant Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
farissayuthi@usm.my
ext 4157

Encik Ahmad Supian Bin Napiah

Administrative Assistant Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
asbn@usm.my
ext 2684

Encik Mohamad Ammar Bin Mohamad Supe

Administrative Assistant Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
ammars@usm.my
ext 5117

Encik Muhammad Firdaus Bin Mohd Hadzri

Photographer Juru Foto
firdaushadzri@usm.my
ext 5659

Encik Mhd Rizal Bin Ripai

General Office Assistant Pembantu Am Pejabat
mhdrizal@usm.my
ext 2684

    Scanning Electron Microscope Online Booking